Oppdatert 02.10.23
Scroll sideveis for å se hele tabellen. (På mobiltelefon)
LAG | DAG | TID | STED | TRENER | TELEFON |
---|---|---|---|---|---|
Tromsdalen U13 | Tirsdag | 19.30-20.30 | Tromstun skole | Mathias Nymo | LB: 95550525 |
Onsdag (SKILLS) | 15.30-16.30 | Tromsøhallen | Xavier Fuller, Reggie Agbeko og Giedrius Stankevicius | ||
Fredag | 16.00-17.00 | Tromsdalen skole | Mathias Nymo | LB: 95550525 | |
Bjerkaker U13 | Onsdag (SKILLS) | 15.30-16.30 | Tromsøhallen | Xavier Fuller, Reggie Agbeko og Giedrius Stankevicius | |
Onsdag | 17.30-19.00 | Gyllenborghallen | Xavier Fuller, Reggie Agbeko og Giedrius Stankevicius | ||
Fredag | 17.00-18.00 | Bjerkaker skole | Ingrid Lundesgaard og Ingrid Krefting | IL: IK: |
|
Workinnmarka/ Prestvannet U13 | Onsdag (SKILLS) | 15.30-16.30 | Tromsøhallen | Xavie Fuller, Reggie Agbeko og Giedrius Stankevicius | |
Onsdag | 17.30-19.00 | Gyllenborghallen | Xavier Fuller, Reggie Agbeko og Giedrius Stankevicius | ||
Torsdag | 17.00-18.00 | Workinnmarka skole | Johannes Løvold og Fredrik Jensen | JL: 94156999 FJ: |
|
JU13 | Mandag | 19.00-20.00 | Tromsøhallen | Kenneth Webb | |
Onsdag | 16.30-18.00 | Langnes skole | Kenneth Webb | ||
GU14 | Onsdag (SKILLS) | 15.30-16.30 | Tromsøhallen | Xavier Fuller, Reggie Agbeko og Giedrius Stankevicius | |
Torsdag | 19.00-20.30 | Sommerlyst skole | Lea Brandstadmoen, Andrea Jensen, Mona Bourfed og Håvard Gulldahl | LB: 95550525 | |
Fredag | 16.30-18.00 | Gyllenborghallen | Lea Brandstadmoen, Andrea Jensen, Mona Bourfed og Håvard Gulldahl | LB: 95550525 | |
JU15 | Mandag | 16.30-18.00 | Gyllenborg | Una Solem | |
Onsdag (SKILLS FOR JENTER) | 16.00-17.30 | Gyllenborg | |||
Onsdag | 18.30-20.00 | Tromsøhallen | Una Solem | ||
GU15 | Tirsdag | 16.30-18.00 | Tromsøhallen | Kenneth Webb og Lea Brandstadmoen | LB: 95550525 |
Onsdag (SKILLS) | 15.30-16.39 | Tromsøhallen | Xavier Fuller, Reggie Agbeko og Giedrius Stankevicius | ||
Torsdag | 16.30-18.00 | Tromsøhallen | Kenneth Webb og Lea Brandstadmoen | LB: 95550525 | |
GU16 | Tirsdag | 19.30-21.30 | Tromsøhallen | Kenneth Webb og Lea Brandstadmoen | LB: 95550525 |
Torsdag | 18.00-19.30 | Tromsøhallen | Kenneth Webb og Lea Brandstadmoen | LB: 95550525 | |
Fredag (SKILLS) | 19.30-21.00 | Tromstun skole | Kenneth Webb | ||
GU17 | Tirsdag | 18.00-19.30 | Tromsøhallen | Kenneth Webb | |
Torsdag | 19.30-21.30 | Tromsøhallen | Kenneth Webb | ||
Fredag (SKILLS) | 19.30-21.00 | Tromstun skole | Kenneth Webb | ||
GU19 | Mandag | 20.30-21.30 | Tromstun | Stefan Petterson | |
Onsdag | 20.00-21.30 | Tromsøhallen | Stefan Petterson | ||
2.div kvinner | Mandag | 20.30-21.45 | KRAFT | Kenneth Webb | |
Onsdag (JENTESKILLS) | 16.00-17.00 | Gyllenborg | |||
Onsdag | 17.30-19.00 | KRAFT | Stefan Petterson | ||
Fredag (treningskamp) | 19.30-20.30 | Tromstun | |||
3x3 | Torsdag | 20.30-21.30 | Sommerlyst skole | Lea Brandstadmoen | |