Treningstid og kontaktinfo Skolelagene

Oppdater 19.08.22

Scroll sideveis for å se hele tabellen. (På mobiltelefon)

LAGÅrsklasserDAGTIDSTEDTRENER(E)KONTAKTINFO TRENERE
Hamna U81-2.klasseTirsdag18.00-19.00Hamna skoleHelle Sparboe og Linnea BerglundHS:
LB: 94051124
Hamna U103-4.klasseMandag18.00-19.00Hamna skoleVilde SjåvikVS:98111016
Stakkevollan U81-2.klasseSøndag17.00-18.00StakkevollanhallenAmanda Ukaegbu, Yosan Werede og Anders SolemAU: 40193631
YW: 94712989
Stakkevollan U103-4.klasseSøndag17.00-18.00StakkevollanhallenAmanda Ukaegbu, Yosan Werede og Anders SolemAU: 40193631
YW: 94712989
Mortensnes U103-4.klasseTorsdag16.30-17.30Mortensnes skoleØrjan HansenØH: 98221928
Mortensnes U125-6.klasseMandag16.30-17.30Mortensnes skoleAron FinstadAF:41200622
Workinnmarka U104.klasseMandag17.00-18.00Workinnmarka skoleSander Nymo og Iver BjørnstadSN: 95558156
Workinnmarka U125-6.klasseOnsdag17.00-18.00Workinnmarka skoleVilde Sjåvik og Johannes LøvoldVS: 98111016
JH: 94156999
Torsdag17.00-18.00WorkinnmarkaJohannes Løvold og Fredrik JensenJH: 94156999
Fagereng U103-4.klasseMandag17.00-18.30Fagereng skoleOda Austheim, Felix Haarpaintner og Jakob HeierOA:
FH: 40043477
JH: 95528995
Fagereng U125-6.klasseOnsdag16.30-17.45Bjerkaker skoleIngrid Lundesgaard og Franz Gruber
Torsdag19.00-20.00Sommerlyst skoleFelix Hult og Ailo Loe-HenriksenFH: 95074719
Prestvannet U103-4.klasseTorsdag19.00-20.00Prestvannet skoleKim Wenaas og Johannes LøvoldKW:45241554
Prestvannet U125-6.klasseFredag17.00-18.00Prestvannet skoleMaia Fenton, Ingrid Sand og Pia Nøtnes HansenMF:41438161
Selnes U103-4..klasseOnsdag17.00-18.00 Kvaløysletta skoleMartin Sørensen og Erik KrokenMS: 90707984
Tromsdalen U81-2.klasseTirsdag18.00-19.00Tromsdalen skoleHerman Hemmingsen og Mathias NymoMN: 90279740
Tromsdalen U115.klasseTirsdag19.00-20.00Tromsdalen skoleHerman Hemmingsen og Mathias Nymo90279740
Lunheim U125-6.klasseTorsdag18.30-20.00Lunheim skoleKenneth WebbKW:
Bjerkaker U103-4.klasseFredag17.00-18.00Bjerkaker skoleFelix Hult og Ailo Loe-Henriksen
Bjerkaker U126.klasseOnsdag16.30-17.45Bjerkaker skoleIngrid Buvik LundesgaardIBL: 91171868
Fredag18.00-19.30Bjerkaker skoleIngrid Buvik Lundesgaard og Franz GruberIBL: 91171868
FG: 94288078
Gyllenborg U103-4.klasseFredag16.30-17.30GyllenborghallenIngrid Gundersen og Ella ÅbergIG: 41597912
EÅ: 45804843