Årshjul

UKEDATOTidARRANGEMENTHALLKIOSKSEKRETARIAT
36Lørdag 09.09.2309:00-18:00Kickoff med 3x3 turneringTromsøhallen
37Søndag 17.09.2316:30-18:00Parents BasketballGyllenborghallen
38Lørdag 23.09.2315:00 (14:00-16:30)Kamp BLNO herrerTromsøhallenGU16GU19
Søndag 24.09.2314:00 (13:00-15:30)Kamp BLNO herrerTromsøhallenGU15GU19
Søndag 24.09.2318:00-20:00Trenermøte med pizzaPeppes Pizza
405.-6.10.2310:00-15:00Basketakademi høstferieTromstun
Lørdag 07.10.2315:00 (14:00-16:30)Kamp BLNO herrerTromsøhallenGU14GU19
Lørdag 07.10.23Regional talentsamling (2009-kullet)
Søndag 08.10.23Regional talentsamling (2009-kullet)
41Søndag 15.10.2310:00-15:00JentecampGyllenborghallen
42Lørdag 21.10.2315:00 (14:00-16:30)Kamp BLNO herrerTromsøhallenJU19GU19
Lørdag 21.10.23Regionsserie Harstad
Søndag 22.10.23Regionsserie Harstad
43Lørdag 28.10.2310:00-20:00BedSys serie 1TromstunMortensnes U10
Søndag 29.10.2310:00-20:00Hermes liga 1TromsøhallenJU15
44Lørdag 04.11.2310:00-14:00JentecampGyllenborghallen
Lørdag 04.11.2315:00 (14:00-16:30)Kamp BLNO herrerTromsøhallenGU17GU19
Søndag 05.11.2312:00-18:00EB trener kursTromsøhallen
45Lørdag 11.11.2315:00 (14:00-16:30)Kamp BLNO herrerTromsøhallenStakkevollan U10/12GU19
46Lørdag 18.11.2310:00-20:00BedSys serie 2TromstunHamna U10/12
Søndag 19.11.2310:00-20:00Hermes liga 2GyllenborgTromsdalen GU13
47Lørdag 25.11.2309:00-18:00Regionsserie TromsøTromsøhallen
Søndag 26.11.2309:00-18:00Regionsserie TromsøTromsøhallen
48Lørdag 02.12.2315:00 (14:00-16:30Kamp BLNO herrerTromsøhallenFagereng U12GU19
Søndag 03.12.2310:00-14:00Jule 3x3GyllenborghallenBjerkaker U12
Søndag 03.12.2315:00 (14:00-16:30)Kamp BLNO herrerTromsøhallenPrestvannet U12GU19
49Lørdag 09.12.2310:00-20:00Hermes liga 3TromsøhallenBjerkaker U13
50Lørdag 16.12.2310:00-14:00JentecampGyllenborghallen
Lørdag 16.12.2315:00 (14:00-16:30)Kamp BLNO herrerTromsøhallenWorkinnmarka/Prestvannet U13GU19
1Søndag 7.01.2410.00-20.00BedSys serieTromstunStakkevollan U8/U10
2Lørdag 13.01.2415:00 (14:00-16:30)Kamp BLNO herrerTromsøhallenMortensnes U10GU19
Søndag 14.01.2410:00-14:00JentecampGyllenborghallen
Søndag 14.01.2415:00 (14:00-16:30)Kamp BLNO herrerTromsøhallenJU15GU19
3Lørdag 20.01.2415:00 (14:00-16:30)Kamp BLNO herrerTromsøhallenTromsdalen GU13GU19
Søndag 21.01.2410:00-15:00Coach ClinicGyllenborghallen
4Lørdag 27.01.2409:00-18:00Regionsserie TromsøTromsøhallen
Søndag 28.01.2409:00-18:00Regionsserie TromsøTromsøhallen
5Lørdag 03.02.2410:00-20:00BedSys serie 4TromstunFagereng U12
6Lørdag 10.02.2415:00 (14:00-16:30)Kamp BLNO herrerTromsøhallenHamna U12GU19
Søndag 11.02.2410:00-20:00Hermes liga 4TromsøhallenGU17
7Lørdag 17.02.2415:00 (14:00-16:30)Kamp BLNO herrerTromsøhallenBjerkaker GU13GU19
Lørdag 17.02.24Regionsserie Bodø
Søndag 18.02.2415:00 (14:00-16:30)Kamp BLNO herrerTromsøhallenWorkinnmarka/Prestvannet GU13GU19
Søndag 18.02.24Regionsserie Bodø
26.02-01.03.24Vinterferie
10Lørdag 09.03.2410:00-18:00Regional talentsamling (2009-kullet)Tromsøhallen
Søndag 10.03.2410:00-18:00Regional talentsamling (2009-kullet)Tromsøhallen
11Lørdag 16.03.24Regionsserie Harstad
Søndag 17.03.24Regionsserie Harstad
25.03-01.04.24Påskeferie
14Lørdag 06.04.2410:00-20:003x3 TurneringGyllenborghallenGU15
15Lørdag 13.04.2410:00-20:00BedSys serie 5TromstunWorkinnmarka/Prestvannet U12
Søndag 14.04.24Hermes liga 5Tromsøhallen
16Lørdag 20.04.24U19 NMHønefoss
Søndag 21.04.24U19NMHønefoss
17Fredag 26.04.24U16 NMOslo
Lørdag 27.04.26U16 NMOslo
Søndag 28.04.24U16 NMOslo
21Lørdag 25.05.24Jentecamp
Søndag 26.05.24Jentecamp
22Lørdag 1.06.24Super BedSys
Lørdag 01.06.24Regional Talentsamling (2009-kullet)
Søndag 02.06.24Regional Talentsamling (2009-kullet)
23Lørdag 08.06.2410:00-20:00SesongavslutningGyllenborgGU16